KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Utställningsaffisch 13862086
nr 1386 2086
Utställningsaffisch
Saul Steinberg. "Steinberg, Galerie Maeght 1977", Maeght Editeur - Arte Paris. Mixed media. Bladets mått: ca 80x60 cm, yttermått inklusive ram: 81x61 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:10:56
19/3 12:27:40
22 mar
Utställningsaffisch
nr 1386 2086
Utställningsaffisch
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 22 mars 2021 |
19/3 12:27:40 | 1 | Vinnande bud |
22 mar
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...Läs mer om Grafik